Het team

 

Graag stellen wij u voor aan een deel van ons team.

 

De deskundigheid en jaren ervaring van onze werknemers maakt het mogelijk dat Aqua Drolics doet waar zij goed in is:

waterplezier voor jonge kinderen. Elke dag dragen onze werknemers bij aan de ontwikkeling van de organisatie en hun

eigen persoonlijke expertise.

 

Ons ijzersterke team van specialisten staat altijd voor u klaar en zorgt ervoor dat uw wens continu voorop staat.

Algemeen management

Eric de Graauw.jpg

Eric de Graauw

Managing Director

graauw@aquadrolics.nl

Sales

Serge van Heesch

Serge van Heesch

Sales Manager

heesch@aquadrolics.nl

Kristel Stötefalk

Kristel Stötefalk

Accountmanager

stotefalk@aquadrolics.nl

Linda van Gelder 2.jpg

Linda Jansen

Sales Coordinator / Responsabile Commerciale Italia

jansen@aquadrolics.nl

Jet

Jet van Vossen

Sales Coordinator

vossen@aquadrolics.nl

Projecten

Dirk van Lieshout 2.jpg

Dirk van Lieshout

Technical Manager

lieshout@aquadrolics.nl

Ad

Ad Plugers

Project Engineer

plugers@aquadrolics.nl

Frank Hoevenaars

Frank Hoevenaars

Project Engineer / 3D Illustrator

hoevenaars@aquadrolics.nl

Karsten

Karsten Hendriks

Project Engineer

qualitycontrol@aquadrolics.nl

Elaine

Elaine van Gestel 

3D Illustrator

gestel@aquadrolics.nl

Marketing

Marlieke Kuijs 2.jpg

Marlieke Kuijs

Marketing Manager

kuijs@aquadrolics.nl

Productie en logistiek

Brigitte Spierenburg2.jpg

Brigitte Spierenburg

Production Manager

spierenburg@aquadrolics.nl

Esther Willebrands 2.jpg

Thijs van Dongen

Logistics Assistant 

dongen@aquadrolics.nl

Financieel

Gea van Mierlo

Gea van Mierlo

Controller

mierlo@aquadrolics

Marion van den Boer

Marion van den Boer

Finance Assistant

boer@aquadrolics.nl